Zinātniskas darbnīcas svētkiem

Darbnīca – lieliska izvēle aktīviem bērniem un pusaudžiem, kuri noteikti velēsies izmēģināt visu paši! Bērni ne tikai varēs vērot eksperimentus no profesora, bet arī sacentīsies, kam ir lielāks slaims vai garšīgāks saldējums – tas noteikti paliks atmiņā. Pēc tam varēs arī paradīt vecākiem jautras zinātniskas brīvdienas rezultātu! 

lv / ru / en
8+
5-30

100-150 eiro

Kas tas ir

Piedāvājam šādas darbnīcas:

  • Slaimu izgatavošana (noteikti būs foršāk, nekā nopirkt tos veikalā, it īpaši tāpēc, ka varēs izvēlēties savu mīļāku krasu un pielikt īpašu efektu)
  • Saldējuma pagatavošana (ticiet, tas būs pats garšīgākais saldējums, ko Jūsu viesi ir kādreiz pagaršojuši, jo tas ir gatavots ar savam rokam) 
  • Augļu ledus pagatavošana (tiem, kam grības kaut ko garšīgu karstai vasaras dienai un vēl interesantāku, nekā krējuma saldējums). 

Kam

Iesakam pasūtīt darbnīcas svētkiem sākot no 8 gadiem – no šī vecuma bērni jau noteikti tiks galā ar sarežģītiem zinātniskiem uzdevumiem. Bet vecākiem bērniem mēs nedaudz apgrūtināsim uzdevumus lai liktu viņiem izmantot savas zināšanas. Darbnīcas var organizēt jebkurās telpās, un pat ārā, mēs ar prieku atbrauksim uz jebkuru Latvijas punktu. Visu atvedīsim līdzi, pat traukus, no Jums būs nepieciešams tikai labs garastāvoklis. 

Kāpēc

Darbnīcas – lieliska izvēle vecākiem, kuri grib, lai pēc svētkiem paliktu ne tikai labas atmiņas, bet arī paštaisītie suvenīri, piemēram slaimi. Garšīgas saldējuma vai augļu ledus darbnīcas atvieglos vecāku uzdevumu salda galda rīkošanā.

Kontakti

Pasākumi, izbraukuma programmas, zinātniskais teātris, sadarbība, cita informācija

(+371) 28809300
info@laboratorium.lv

ZINĀTNES SKOLA: apmācības, nometnes

(+371) 28804919
skola@laboratorium.lv

Zinātnes zona: ballītes, svētki, skolas ekskursijas

(+371) 29121150
zinatneszona@laboratorium.lv