Individuālas nodarbības

Tagad mums ir pieejamas individuālas nodarbības online. Vai arī tās varētu būt nodarbības Jūsu izveidotajā nelielā grupā (draugi, klases biedri, paziņas). Nodarbības var notikt latviešu, krievu vai arī angļu valodā. Iespējamie priekšmeti: ķīmija, fizika, bioloģija, matemātika. 

lv / ru / en
7+
1-5

no 10 eiro/st (atkarīgs no skolēnu skaita nodarbībā)

Kas tas ir

Individuālas nodarbības notiks platformā Google Hangsout meet, kura ir ļoti vienkāršā izmantošanā, bet arī dod daudz iespēju – runāt, redzēt visus, kas ir pieslēgušies, radīt materiālus no sava ekrānā. Sajūta, ka skolotājs būs bērnam blakus. Apgūstam skolas programmu vai pat vairāk.   

Kam

Mēs komunicēsim ar pašu skolēnu vai skolēniem. Vecāka palīdzība var būt nepieciešamā tikai vienu reizi, lai pieslēgtos. Ja grūti tikt galā ar skolas uzdevumiem, tad mēs noteikti palīdzēsim. Otrādāk, ja viss kas ir skolā jau ir skaidrs, bet grības vairāk uzzināt – tad Tev noteikti pie mums! 

Kāpēc

Zinātne ir interesanta un aizraujoša. Bet tikai tajā gadījumā, ja ar to draudzēties. Mēs palīdzēsim sadraudzēties! Ja skolēnam ir sliktas atzīmes, ne vienmēr vainīgs pats skolēns. Mūsu skolotāji noteikti atklās slepenu potenciālu katrā bērnā. Kā arī tiem skolēniem, kas grib cīnīties olimpiādēs un uzzināt daudz vairāk, nekā var uzzināt skolā, noteikti būs interesanti ar mums. 

Kontakti

Pasākumi, izbraukuma programmas, zinātniskais teātris, sadarbība, cita informācija

(+371) 28809300
info@laboratorium.lv

ZINĀTNES SKOLA: apmācības, nometnes

(+371) 28804919
skola@laboratorium.lv

Zinātnes zona: ballītes, svētki, skolas ekskursijas

(+371) 29121150
zinatneszona@laboratorium.lv