Bērnu svētki pie mums (Zinātnes Zonā)

Jūsu svētki mūsu neparastajā bērnistabā-zinātniskajā laboratorijā būs jautri, neaizmirstami un arī nedaudz noslēpumaini, tāpēc jūsu jaunais pētnieks iemīlēs zinātni vēl vairāk!

lv / ru / en
5+
5-30

no 260 eiro

Kas tas ir

Zinātniskā laboratorija, kur notiek šovi, atrodas plašās telpās. Tur ir pietiekami vietas arī izklaidēm un atpūtai. Aizraujošā pasākuma laikā bērni labprāt iesaistās īstos zinātniskos eksperimentos, bet pēc tam viņiem ir ekskluzīva iespēja piedalīties profesora vadītajā meistarklasē. Katra meistarklase ir unikāla un atbilstoša šova programmas tematikai, tāpēc pasākums kļūst vēl iespaidīgāks.

Mēs piedāvājam trīs stundu garas programmas, bet varam sagatavot tematisku pasākumu arī tieši jums!

Kam

Mūsu zinātniskā laboratorija rada sajūsmu gan pieaugušajos, gan bērnos. Šovu programmas ir saistošas bērniem jau no sešu gadu vecuma.

Pieņemot pasākumu pieteikumus, mēs vienmēr precizējam viesu vecumu, lai izvēlētos atbilstošu programmu un padarītu jūsu svētkus neaizmirstamus ikvienam to dalībniekam. 

Kāpēc

Jūsu svētki pie mums būs ne tikai jautrs, interesants un spilgts, bet arī izglītojošs pasākums. Bet pats galvenais – tas kļūs par izcilu notikumu ikvienam svētku dalībniekam!

Kontakti

Pasākumi, izbraukuma programmas, zinātniskais teātris, sadarbība, cita informācija

(+371) 28809300
info@laboratorium.lv

ZINĀTNES SKOLA: apmācības, nometnes

(+371) 28804919
skola@laboratorium.lv

Zinātnes zona: ballītes, svētki, skolas ekskursijas

(+371) 29121150
zinatneszona@laboratorium.lv